Trendy lodičky - trendová kolekce lodiček 2013 - trendy-obuv.cz

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

TRENDOVÉ A MÓDNÍ LODIČKY

Jaké lodičky jsou pro sezonu 2013 trendy?


Ne nadarmo lodičky hrdě nosí titul královny bot. Vždyť který jiný typ obuvi dokáže toliko zdůraznit ženskou krásu nohou a ženskost vůbec, jako právě lodičky ať na nízkém, středním, vysokém nebo extravysokém podpadku s různě vysokou platformou. Letošní trend kromě klasických barev, které má v botníku snad každá žena, jako je černá a nude, přináší pastelové i zářivé barvy, něžné i divoké potisky a také mašličky či kovové cvoky.  Na své si přijdou letos ženy a dívky dávající přednost extravagantnímu designu, či rokovějšímu nádechu, jelikož jedním z hlavních témat módní obuvi 2013 a módy celkově, je metalický design. Letošní kolekce však překvapila i širokou nabídkou elegantní obuvi z přírodních materiálů, jako je korek, textil a lýko, jež se objevují hlavně u lodiček či sandálů s klínkem, které dokonale padnou k vzdušným letním šatům či sukním. Za zmínku rozhodně stojí i letošní trend, kterým je pěkný a slušivý design s důrazem na špičku, typický pro značku Chanel - jiná špička. Celkově lodičky získaly na rozdíl od loňské kolekce, špičatější tvar.

Pojďme se nyní podívat na módní lodičky, které by podle nejnovějších trendů 2013 měly zdobit vaše půvabné nožky!


Vybíráme z
novinek pro jaro / léto 2013

Vychytané úlovky lodiček od Bati
E-mailový club
Vstupte do e-mailového klubu, a my vás na oplátku budeme zcela zdarma informovat o aktuálních novinkách.
Módní boty slevy, obuv ve slevě, levná trendy obuv, výprodej trendové kolekce obuvi.
Vychytané úlovky lodiček od Svět Bot
Vychytané úlovky lodiček od ZOOT
Vychytané úlovky lodiček od Sexy Obuv

Autor článku: trendy-obuv.cz


Více o módních trendech v obuvi se dozvíte na našem blogu >>
Jaké lodičky jsou trendy v roce 2014 se dozvíte zde >>

 DOPORUČUJEME:zoot.cz

bibloo.cz

footshop.cz

designshoes.cz"


 Hledat Magazín TRENDY OBUVNa Trendy-obuv.cz se můžete seznámit s nejmódnějšími trendy v obouvání žen a mužů. Přinášíme vám aktuální tipy na dámskou obuv a pánskou obuv od významných výrobců a prodejců obuvi světových značek.

Módní portál Trendy-obuv.cz vám též přináší nabídku aktuálních slev internetových obchodů a slevových portálů. Slevy módní obuvi vyhledáváme napříč celým internetem a najdeme-li nějakou opravdu zajímavou slevu na boty, která nejen potěší, ale doslova bere dech, neváháme ji pro vás uveřejnit na našem blogu, abyste si mohli udělat radost nejen nádhernými botami dle nejnovějších trendů, ale i neuvěřitelnou cenou.Copyright ©2013 - 2020 Trendy-obuv.cz. Všechna práva vyhrazena - Designed by Trendy-obuv.cz | Vzkaz pro redakci |

Copyright 2020. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky